Celoslovenské stretnutie rodín a priateľov detí s poruchou sluchu

Chcete sa s deťmi naučiť niečo nové a zabaviť sa? Potom nemôžete chýbať na najväčšom stretnutí rodín a priateľov detí s poruchou sluchu. Doprajte deťom zábavu s kamarátmi s rovnakými „uškami“, aké majú ony, porozprávajte sa s rodičmi ako vy a objavte nové informácie. OZ Nepočujúce Dieťa Vás srdečne pozýva 16.9.2017 do rodinného areálu Villa Betula v Liptovskej Sielnici .
 
Na dospelákov čakajú zaujímavé prednášky a workshopy , na ktorých sa dozvedia viac o poruche sluchu, jej kompenzácií a rozvoji svojho dieťaťa. Prídu aj odborníci, ktorí Vám radi poskytnú individuálne konzultácie a poradia vám s aktuálnymi problémami. Chýbať nebudú ani stánky firiem a organizácií , ktoré poskytujú produktu alebo služby pre deti s poruchou sluchu. Prednášky a konzultácie s odborníkmi budú v prípade záujmu tlmočené do posunkového jazyka .
 
To, čo čaká na deti sa nedá ani slovami opísať. Krásny areál Villa Betula je rajom pre detskú dušu a tak sa môže stať, že vaše deti nebudú chcieť večer odísť domov  smile  Nájdu v ňom  obrovské preliezky, skákacie hrady, trampolíny, lanové dráhy, autodráhu, zvieraciu farmu, jazdu na koníkoch, vnútorné detské ihrisko v prípade zlého počasia, jazdu na koníkoch a veľa ďalších atrakcií. O zaujímavý program , pri ktorom sa deti nielen zabavia, ale aj niečo nové naučia, sa im postarajú veselé animátorky, ktoré, ako inak, ovládajú posunkový jazyk .
 
Piatok 15. septembra je štátny sviatok, ktorý doslova pozýva na vychutnanie si predĺženého víkendu na Liptove! Príďte o deň skôr a vychutnajte si do sýtosti rodinný areál Villa Betula, neďaleký Aquapark Tatralandia, či krásne okolie Liptova. Vo Villa Betula získate ako účastníci stretnutia zľavu 20% na ubytovanie . Možnosti ubytovania a ceny nájdete na stránke Villa Betula . V prípade záujmu si môžete ubytovanie rezervovať na villabetula@villabetula.sk a ako heslo ku zľave uveďte "OZ Nepočujúce Dieťa". Ubytovanie pre účastníkov stretnutia držia obsadené iba do 15.5.2017, preto s rezerváciou neotáľajte, neskôr už nemusia byť k dispozícií voľné izby .
 
Vstupné na celoslovenské stretnutie rodín a priateľov detí s poruchou sluchu je 5 € na osobu (deti do 1 roka vstupné neplatia). Môžete si objednať aj obed alebo večeru a tak si budete môcť vychutnať celý deň na jednom mieste. Viac informácií nájdete v priloženom letáku. Vstupné sa uhrádza prevodom na účet po registrácií.
 
Obsaďte si svoje miesto čo najskôr, vyplnením registračného formuláru .
 
Celoslovenské stretnutie rodín a priateľov detí s poruchou sluchu je najväčšia akcia, ktorú tento rok OZ Nepočujúce Dieťa organizuje. Veríme, že bude užitočná pre rodičov a nezabudnuteľná pre naše deti. Tešíme sa na vás a už odpočítavame dni do septembra  wink

Komentáre (0)

Pridaj komentár