Ako naučiť vaše dieťa zvuky počúvať a rozlišovať? Zistite viac na webinári už tento štvrtok!

pred 2 rokmi

Milí rodičia detí s poruchou sluchu,

 

stojíte na začiatku spoznávania poruchy sluchu u vášho dieťaťa? Počuli ste už pojmy: sluchový vek, sluchová výchova či nácvik audiometrie hrou

 

Bez ohľadu na sluchovú pomôcku, ktorú vaše dieťa využíva - načúvací prístroj, kochleárny implantát či BAHA prístroj - pri všetkých sluchových pomôckach sa dieťa potrebuje zvuky počúvať a rozlišovať naučiť. Je to tzv. proces sluchovej výchovy. 

 

Úzko súvisí s vývinom sluchu u dieťaťa. Nápomocnými informáciami vám na vašej cete môže byť vedomosť o sluchovom veku, poznanie zásad - ako sa zvuky učiť počuť, rozumieť, rozoznávať a pomenovávať - sluchovej výchovy. Spoznať môžete rôzne inšpirácie na rozvoj sluchu a taktiež užitočné informácie, ktoré využijete pri každej návšteve u ORL lekára - pri spoznávaní ziskovej krivky vášho dieťaťa - toho ako so svojou sluchovou pomôckou počuje. 

 

Ako rodičia sme kľúčovými sprievodcami na ceste spoznávaní zvukov našich uškových detí. Využite možnosť spoznať o tejto problematike viac už tento štvrtok - 21.10.2021 od 18:00 do cca 20:00 online skrz ZOOM.

 

Prihláste sa na webinár SLUCHOVÁ VÝCHOVA tu: https://forms.gle/tb2XXPeeC7NmV4n8A 

 

Tešiť sa môžete na komplexné pohľady našich priateľiek, surdopédiek Martiny Rzymanovej a Silvie Hovorkovej. Webinár bude simultánne tlmočený do posunkového jazyka.Nenechajte si ujsť túto príležitosť. :)  Viac informácii v pozvánke.

 

Komentáre (1)

Pridaj komentár