Pozvanie do kaviarne na začiatku mája

pred 2 rokmi

 

Po  liečivom zimnom spánku sa spolu s prírodou preberáme k životu. A čím lepším by sme mohli aktivity Nepočujúceho dieťaťa začať, než našou online kaviarňou? Tak dlho sme Vás z rôznych kútov Slovenska nevideli a sme už veľmi zvedaví, čo máte kto nové.

Preto Vás pozývame do našej online kaviarne vo štvrtok 5. mája 2022 o 18.00. Pre tých, ktorí ste našu kaviareň ešte nenavštívili, dodám, že ide o spoločný virtuálny priestor pre rodičov detí s poruchou sluchu, vytvorený cez platformu zoom. Môžeme sa tu rozprávať, pýtať, odpovedať, počúvať, zrelaxovať, nadviazať priateľstvá, obohatiť sa skúsenosťami druhých a vychutnať si atmosféru, ktorú spoločne vytvoríme.

Témou našeho májového stretnutia bude „Nový štart“ a môžeme si pozdieľať všetko, čo nás pod tým názvom napadne. Pre nás, rodičov nepočujúcich detí, bol novým štartom isto aj moment, keď sme začali so svojím dieťatkom s poruchou sluchu objavovať svet zvukov. Nový štart to bol aj pre dieťa. “Novým štartom” je aj samotný príchod dieťaťa na svet, nástup na materskú, či nástup dieťaťa do školy a škôlky. Je ním každý nový rok a v podstate každé zastavenie sa a nádych, keď sa púšťame do niečoho nového. V rôznych životných kontextoch. Podeľte sa s tým, čo Vás naštartovalo, čo naštartovalo Vaše dieťa a v čom by aj OZ Nepočujúce dieťa mohlo prispievať k novým štartom rodín, v ktorých je dieťa s poruchou sluchu.


Registrovať sa môžete už teraz na linku https://forms.gle/Sp8pDNGSG6cToBDMA 

Na základe registrácie vám zašleme deň vopred na mail link, ktorým sa na stretnutie pripojíte. Pokiaľ by ste ho v pošte nenašli, alebo by ste mali v súvislosti so stretnutím otázky, môžete nás kontaktovať na adrese martina.koysova@nepocujucedieta.sk

Stretnutie v kaviarni nebudeme nahrávať a ďalej zverejňovať. To čo si tam povieme, nebude určené širokej verejnosti. Chceme aby bol tento priestor dôverným pre všetkých, aby sa nikto nebál položiť svoju otázku, alebo vysloviť svoj názor či zdieľať svoju skúsenosť.

Už teraz sa na Vás tešíme!

Komentáre (1)

  • Milí rodičia detí s poruchou sluchu,veľmi nás teší váš záujem o našu online kaviareň. Už o dva dni sa počujeme a vidíme!!! A tí, ktorí ste sa ešte nestihli do kaviarne registrovať, môžete tak urobiť hneď teraz na linku:  forms.gle/Sp8pDNGSG6cToBDMA .Dovidenia vo štvrtok 5.5.2022 o 18.00!!!Lubka a Maťaza OZ Nepočujúce dieťa
Pridaj komentár