Prvé implantácie realizované už dnes!

pred 3 rokmi

Potrebné vyšetrenia a prvé implantácie už spustené!

Ako sme vďaka promptným informáciam od prednostky MUDr. Šebovej informovali včera večer na našom Facebooku, od dnes sa spúšťajú prvé kochleárne implantácie na Kramároch.

                   
Dnes podstupuje prvé dieťatko od stustenia protiepidemiologických opatrení kochleárnu implantáciu. Budúci týždeň implantujú ďalšie dieťatko, ktoré bude vďaka nim môcť spoznávať svet zvukov. Prvých 14 z 20-tich detí s načúvacími prístrojmi, ktoré boli identifikované ako “urgentné”, majú za sebou potrebné nastavenie. Sú vďaka tomu o pár krokov bližšie ku kvalitnému počutiu. Deti, ktoré používajú kochleárne implantáty a sú na začiatku procesu  nastavovania prídu na rad v najbližších dňoch.

Veľmi nás tešia tieto pozitívne správy z Kramárov! Pozitívne správy sú aj z UNB - Antolská. Tu už taktiež pripravujú dieťatko na pvrú kochleárnu implantáciu od uvoľnenia opatrení v súvislosti s koronavírusom.

O situácii na ostatných klinikách vás budeme informovať. Počas návštevy kliník stále platia potrebné bezpečnostné pravidlá. Prečítajte si tu viac o priebehu vyšetrení a nájdite si potrebné kontakty na jednotlivé kliniky. 

Lekárky, lekári, zdravotné sestry, zdravotnícky personál a dôležití odborníci: Ďakujeme Vám, že hľadáte a vytvárate spôsoby, ako zabezpečiť bezpečný rámec pre poskytovanie zdravotnej starostlivosti o naše deti! 
Fotografie od #podpora lekárov McCann Belehrad #COVID19 www.adsoftheworld.com/med…/outdoor/supportthedoctors

Komentáre (0)

Pridaj komentár