Každá ruka vie byť nápomocná! Poďme sa spolu potešiť Mikulášškymi radosťami

pred 2 rokmi
 
 
Milí naši uškoví priatelia, 
 
Veríme, že ste si ráno všetci našli v čižmičke niečo, čo vám urobilo radosť. Pretože radosť rozdávaním rastie.
Včera sme vám poslali Mikulášsky pozdrav, ak ste ho ešte nezachytili, šup rýchlo klinkúť sem!
Dnes sa s vami chceme podeliť o radosť, spomienky a vďaku a pripomenúť tipy na  Adventné inšpirácie z nášho uškového sveta. 
 
Včera, 5.12. sme oslávili Medzinárodný deň dobrovoľníkov.
Zmyslom tohto sviatku je vyjadrenie uznania dobrovoľníkom a poďakovanie za ich prínos spoločnosti.
My by sme sa touto cestou chceli zo  poďakovať tým našim dobrovoľníčkam a dobrovoľníkom.
 
Sú to mnohé expertky a experti, ktorí s nami konzultujú, Pro Bono nám vypomáhajú na mnohých projektoch, ktoré by bez ich podpory nemohli uzrieť svetlo sveta. Je tomu tak napríklad aj v našej prebiehajúcej zbierkovej kampani ZAPNI NÁM ZVUK!
Druhý týždeň kampane je za nami a my sme už za polovicou! Ak naplníme náš cieľ, každý dar bude zdvojnásobený!
 
Preto: Marika B. Majorová (@tonbo-diary) obrovské ĎAKUJEME za všetku pomoc! Za expertné konzultácie ďakujeme Maťke Slovákovej z Cukru. Lubka Stanek, Feri Majtán, ďakujeme za vašu expertíznu výpomoc. Vážime si každého influencera, ktorí nám pomáha šíriť informáciu o zbierke do svojich bublín. Sú to známe osobnosti, viacerí odborníci z komunity, naši spolupracovníci, rodičia, priatelia aj naši dobrovoľníci. Ďakujeme za každú formu podpory. 
Pomôcť nám môžete finančným príspevkom alebo zdieľaním výzvy medzi svojimi blízkymi. Zbierka končí 27.12.2021
 
Vďaka dobrovoľníckej pomoci a podpore sme mohli zrealizovať mnohé projekty a hlavne, presadiť systémové zmeny a zlepšenia.
Mnohí experti, z rôznych profesií sa pridali a dlhodobo spolupracujú s cieľom, podporiť naše uškové detí.
Ďakujeme za vás! 
Množstvo odkonzultovaných hodín pri príprave vzdelávaní, kurzov, či v rámci našej Rodičovskej poradne sme poskytli pre rodičov bezplatne aj vďaka našim dobrovoľníkom. Milí rodičia ďakujeme! Veľká vďaka patrí nášmu expertnému Rodičovskému poradcovi, Ferimu Majtánovi. Ďakujeme  že nám od začiatku dobrovoľnícky pomáhaš pri všetkých významných projektoch a podujatiach.
 
Medzi tie podujatie, na ktoré posledné dni s radosťou spomíname sú práve naše Mikulášske stretnutia!

Poďte si s nami zaspomínať... Prvé Mikulášske stretnutie sme robili v roku 2014. A takto plno sme mali v 2015 už na druhom Uškovom Mikuláši. Výnimočnosťou prvých dvoch ročníkov bol fakt, že sme ich zrealizovali práve vďaka dobrovoľníckemu zapojeniu každého člena tímu! Bolo to bezmála 10 rôznych komunitných akcií, ktoré sme takto zrealizovali, aby sme si naplno uvedomili, čo všetko vieme spojením síl ako dobrovoľníci docieliť. Zároveň sme si tiež uvedomili, že pár ľudí sa tomu potrebuje venovať naplno. Ďakujeme vám priatelia, za všetko, čo sme pre naše deti mohli spoločne vytvoriť!
 
Pozývame vás do našej galérie. Poďte sa potešiť fotkami, či videjkami od našich dobrovoľníkov, spolupracovníkov. 
Spolu sa tak vieme vrátiť do príjemných chvíľ a spojení.  Sme taktiež nesmierne radi, že sme už od roku 2016 mohli niekoľko rokov podporovať aj Mikulášske stretnutia rodín v regiónoch. Finančne, či materiálne. Spojiť sily pre naše uškove deti.
 Potešiť sa ďalšími fotkami môžete kliknutím na každý z ročníkov, ktorý sa nám podarilo v spolupráci takto archivovať.
 
V roku 2016 sme sa veľmi tešili. Okrem Mikuláša v Bratislave sme mohli podporiť aj Mikulášske stretnutia v regiónoch. Pozrite si napríklad predvianočnú bubnovačku v spolupráci s priateľmi z Effeta Nitra.
Z roku 2017 nás poteší spomienka na Mikulášske stretnutie v Bratislave a Mikulášske stretnutie v Poprade, v spolupráci s našimi priateľmi z OZ Uškové deti. Rok 2018 priniesol Mikuláša v Bratislave aj Mikuláša v Poprade.
 
Máme veľkú nádej, že budúci rok nám umožní vrátiť sa aj k nim späť.
Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, partnerom a spolupracovníkom, za všetky  zrealizované (nielen) Mikulášske akcie a projekty.
 

A zároveň na vás máme prosbu.
Ak môžte, podporte nás v nej a zapojte sa tiež!  
Stačí urobiť nasledovné: 
Vložte do komentára na ich facebooku fotografiu vlastnej dobrovoľníckej skúsenosti v konkrétnej organizácii spolu s názvom organizácie a ste v hre!  Ďakujeme!
 

Komentáre (0)

Pridaj komentár