Dobrý deň. Prosím Vás, vedel by mi niekto poradiť názov aplikácie ,,tónový detektomat,,, poprípade poslať link? Pani Smisitelova v Audicentre mi ho spomínala, no odporučila mi aby som sa poradila, pretože ona má 2roky staré info..Vopred ďakujem za každú odpoveď
Dobry den,nas 8 mesacny syncek dostal v piatok NA. Kupili sme snurky s klipom, no zda sa nam, ze sa nam NA kvoli tej gumicke odklanaju od uska, piskaju, lahsie si ich vytiahne, ako ked sme boli prvy den bez snurok. Mozno sme tu gumicku dali na zle miesto, neviem.Chcela by som poprosit o radu, co sa vam najviac osvedcilo, hlavne pri malych detickach. Skusal niekto aj pasku na parochne? Neboli to? Drzi to? Syncek je velmi rychly, v sekunde si vytrhne NA a strci si ho do ust, preto sa mi to "prilepenie" javi lepsie, ako ked potiahne za snurku, ale mozem sa mylit, preto prosim o rady a tipy skusenejsich.dakujem a zelam pekny den
Dobrý deň prosím Vás kto ste boli s detičkami na vyšetrení v Brne ako to tam prebieha? Ako je to s platením tam? Ako dlho to tam trvá? A viac informácií ak vás môžem poprosiť. Ďakujem krásne za nejakú odpoveď
Dobry den. Rada by som sa spytala rodicov deti s KI. Zvolili ste si operaciu oboch usi dietata alebo len jedneho usko?? Co je podla Vas lepsie, ake mate skusenosti, pribehy. Ako Vase deti napreduju s KI? Za kazdu odpoved dakujem.
našla som na internete zaujímvú stránku na LOGO pomôcky a kartičky. Aj ceny sú tam zaujímavé a všetky kartičky sú už pekne zalaminované a vo vrecúšku. Keďže ma táto stránka zaujala, pretože tiež popri poruche sluchu musíme stále vymýšlať nové a nové cvičenia je to fajn pomôcka. :))
Prosim Vas neviete mi poradit kde zozeniem logopedicke artikulacne karticky?Nasla som to len na jednej ceskej stranke,ale ta neposiela na slovensko...viem,ze by som to mohla aj nakreslit,ale na to som antitalent :) Dakujem.
Ahojte mam otazocku pred casom mi prisla spravicka z tejto stranky ze je mozne vyplnit tabulku ohladom vysetrenia v brne alebo viedni akasi registracia do poradia ibaze som to nevyplnila hned a teraz to nemozem najst ani tu sa k tomu nemozem dopatrat tak vas velmi prosim o radu a zo srdiecka dakujem :-) moj syncek ma stredne tazku poruchu sluchu a chcem urobit maximum pre to aby som mu pomohla tak ako kazdy rodic :-) dakujem este raz aj za tuto uzasnu stranku
Ahojte, pridávam nové kartičky, keďže slovná zásoba sa nám pekne rozširuje :-). Dala som tam aj farby, ku každej farbe som priradila aspoň dve kartičky (napríklad červená farba - červená deka ). Tak možno vám to niekomu pomôže :-)
Ahojte ... len som sa chcela s vami podeliť o skúsenosť s našou výučbou slovnej zásoby. My používame kartičky, ktoré som si sama našla na internete, dala som si ich zalaminátovať, sú také šikovné akurát do malej rúčky. Karolínka (má 2 roky) ich zbožňuje a "čítame" ich dosť často. Momentálne ich máme 130, budem ich rozširovať podľa potreby :-). Zatiaľ sú bez popisu, ale v budúcnosti plánujem pridať ku kartičke aj slovný popis. Ak by mal niekto záujem, rada mu ich pošlem :-)
Zdravím všetkých,
našla som na internete zaujímvú stránku na LOGO pomôcky a kartičky. Aj ceny sú tam zaujímavé a všetky kartičky sú už pekne zalaminované a vo vrecúšku. Keďže ma táto stránka zaujala, pretože tiež popri poruche sluchu musíme stále vymýšlať nové a nové cvičenia je to fajn pomôcka. :))
Snáď to niekomu pomôže. Ja som už objednala. :)
http://www.kafomet-eshop.sk/category/didakticke-pomocky/didakticke-karty/298#I29yZGVyX2J5PSZwcm9kdWN0X2NvdW50PSZwYWdlPTEmYz0yOTg=
Pekný deň všetkým. :D
http://www.kafomet-eshop.sk/category/didakticke-pomocky/didakticke-karty/298#I29yZGVyX2J5PSZwcm9kdWN0X2NvdW50PSZwYWdlPTEmYz0yOTg=... a ďalšie (malo by ich byť spolu 86 ).
Ahojte, pridávam nové kartičky, keďže slovná zásoba sa nám pekne rozširuje :-). Dala som tam aj farby, ku každej farbe som priradila aspoň dve kartičky (napríklad červená farba - červená deka ). Tak možno vám to niekomu pomôže :-)
Ahojte ... len som sa chcela s vami podeliť o skúsenosť s našou výučbou slovnej zásoby. My používame kartičky, ktoré som si sama našla na internete, dala som si ich zalaminátovať, sú také šikovné akurát do malej rúčky. Karolínka (má 2 roky) ich zbožňuje a "čítame" ich dosť často. Momentálne ich máme 130, budem ich rozširovať podľa potreby :-). Zatiaľ sú bez popisu, ale v budúcnosti plánujem pridať ku kartičke aj slovný popis. Ak by mal niekto záujem, rada mu ich pošlem :-)