SOS - Potrebujeme váš hlas, aby sme mohli pomôcť VČAS

Je nepočujúci. Takto znela diagnóza, ktorá zobrala rok uspávaniek spievaných malému Maťkovi. A priniesla názov občianskeho združenia Nepočujúce dieťa, aby sa už rodičia detí s poruchou sluchu netrápili a dostávali správne informácie včas. Naše združenie spája komunitu rodičov nepočujúcich detí z celého Slovenska, odborníkov i dobrovoľníkov pre “uškové” deti. Motivujeme v ňom druhých, aby sme dokázali niesť aj ťažké veci spoločne a s humorom. Inšpirujeme a posúvame ďalej, čo sme dostali. A hoci neveríme vlastným ušiam, včasná intervencia pre deti s poruchou sluchu sa oplatí. Aj preto teraz potrebujeme vašu pomoc. Stojí to iba minútu vášho času.

 

Ako môžete pomôcť rodičom a ich nepočujúcim deťom?

Tešíme sa, lebo sme vo finále hlasovania o grant #mamnato, ktorý nám môže pomôcť priniesť viac zvukov pre nepočujúce deti.


Pošlite SMS v tvare: HLAS 920 na číslo 0902020292 v hodnote klasickej SMS. Každý hlas sa počíta. Zo 100 najlepších projektov Nadácia Slovenskej sporiteľne podporí prvých 15. Hlasovať môžete len raz a za jeden projekt.

Tento rok pripravíme sprievodcu poruchou sluchu pre rodičov nepočujúcich detí. No sú ďalšie dôležité témy, ktoré chceme pre nich jednoducho spracovať a poradiť im, kde sa o nich dozvedia viac. Napríklad - Čo robiť pred 1.vyšetrením sluchu. Alebo Ako sa starať o načúvacie prístroje?  Aby rodičia ako my vedeli a mohli konať VČAS.

Ďakujeme za každýváš dôležitý hlas!

Viac informácií o našom projekte nájdete tu: mamnato.sk/grant/postupujuce-projekty/detail/920

 

Komentáre (0)

Pridaj komentár