Veselý deň detí napriek pandémii

pred 3 rokmi

Pred rokom, keď sme boli po prvý krát nútení vzdať sa pravidelného stretnutia rodín detí s poruchou sluchu pri príležitosti Dňa detí, sme si ani nepomysleli, že nás tieto obmedzenia budú sprevádzať celý ďalší rok. A dnes je tu opäť Deň detí a my sa ešte stále nemôžeme stretnúť na jeho veselej oslave s našimi kamarátmi Počujkami, súťažami, balónmi a dobrotami, ktoré k tomuto sviatku neodmysliteľne patria. Ale aj keď nás pandémia v niektorých oblastiach obmedzila, spolu s našimi deťmi dokážeme aj v tomto čase zažívať dni prežiarené ich úsmevmi, vzájomnou láskou  a neustále napredovať v poznávaní sveta plného zvukov.

Vieme, že dnešný sviatok si určite naplno užívate podľa aktuálnych možností, vo svojej „bubline“ a my by sme radi prispeli aspoň troškou k tejto radosti. Aj my dospelí, sa radi vraciame do detských čias a spomíname na naše detstvo a na zážitky s ním spojené. Preto, ako spomienku na tieto krásne časy, vám prinášame niekoľko riekaniek a pesničiek, ktoré sa môžete s vašimi deťmi naučiť, alebo si ich po čase pripomenúť. Tak, ako každé dieťa, aj naše OZ Nepočujúce dieťa rastie, vyvíja sa a spoznáva svet. Rovnako, ako vy s vašimi deťmi, aj my si radi zaspomíname na naše prvé krôčiky, prvé posunky, prvé slová. A tie vám teraz prinášame:

 

 

 


Naše OZ Nepočujúce dieťa tento rok oslavuje svoje 6. narodeniny a oficiálne sa tak z nášho dieťaťa stáva predškolák, ktorý sa už naučil o veľa viac, ako len riekanky. Vďaka svojej otvorenosti a tomu, že sa nehanbí  komunikovať inak, získal mnoho priateľov, ktorí ho prekvapili týmto krásnym a nečakaným darčekom, k jeho nástupu do predškolskej prípravy.

 

 

 

 

Práve vďaka vám, priateľom, dokážeme podporiť rodičov detí s poruchou sluchu na ceste k úspešnej komunikácii včas.

 

Podporte aj vy nás na www.chcempocut.sk


Prajeme vám, do každej rodiny, veselý Deň detí plný optimizmu, radosti, zvukov, úsmevov a krásnych spomienok na vaše prvé krôčiky za počutím, porozumením a komunikáciou!

Nie sme v tom sami! 

Komentáre (0)

Pridaj komentár