Odborný kurz Dieťa s poruchou sluchu v Smokovci 22 a 23.11

Aj rodičia majú chuť vzdelávať sa a dozvedieť sa o poruche sluchu, jej diagnostike a kompenzácií viac. Ponúkame Vám jedinečnú možnosť zúčastniť sa odborného kurzu určeného pre lekárov, na ktorom sú vítaní aj rodičia. Kurz sa uskutoční 22 a 23.11.2018 v Hornom Smokovci.

Zistite viac o organizácií zdravotnej starostlivosti v ČR, SR a Grécku, o potrebe odborných usmernení pre lekárov a centrálnych registroch, o problémoch stredného ucha a kochleárnej implantácií, či logopedickej a surdopedickej starostlivosti. Kompletný program nájdete nižšie v prílohe.

 

Na kurze budete mať možnosť stretnúť sa s Ľubkou Majtánovou, spoluzakladateľkou OZ Nepočujúce dieťa a vypočuť si jej vstup o potrebnách rodín.                                                                  
Rodičia majú na kurz zvýhodnený vstup 10€ / deň. V prípade záujmu si môžete doobjednať ubytovanie alebo obedy (ceny v prílohe).

V prípade záujmu napíšte na fero@nepocujucedieta.sk do štvrtka 15.11.2018. Uveďte počet osôb, ktorého dňa alebo dní sa chcete zúčastniť a či si budete želať aj obed alebo ubytovanie.

Komentáre (0)

Pridaj komentár