Je adventný čas a my si ho chceme užiť s vami aj napriek lockdownu!

pred 2 rokmi
 
 
Pozývame všetkých rodičov detí s poruchou sluchu z celého Slovenska na predvianočný večierok. Stretnutie sa uskutoční v režime „všetci“: očkovaní, neočkovaní, testovaní aj netestovaní. Dokonca sme stretnutie pripravili tak, aby na ňom mohli byť COVID pozitívni spolu s COVID negatívnymi, bez toho, aby sa vzájomne ohrozovali. :)

 
Naše adventné stretnutie sa uskutoční tradične vo štvrtok,

9.12.2021 o 18.00,

v našej obľúbenej kaviarni – online kaviarni rodičov detí s poruchou sluchu.


Spoločne sa porozprávame o tom, čo máme za posledné dva mesiace za sebou, ako to zvládame a ako sa pripravujeme na Vianoce. Môžeme sa podeliť o zaujímavé aktivity a tradície, ktoré sa v našich rodinách s týmito krásnymi sviatkami spájajú. Ak máte dobré tipy a rady, ako čo najšikovnejšia  vyzdobiť domácnosť, niečo upiecť, či ako bez väčšej námahy upratať – sem s nimi!

A potešia aj nápady na kreatívne darčeky pre naše detičky. Čo sa vám osvedčilo pre menšie deti, čím obdarúvate staršie?

Na stretnutie si nezabudnite pripraviť varené vínko, punč, alebo čokoľvek čo máte radi a čo vás zahreje pri srdci do studeného zimného večera.

Naša kaviareň je online priestor, v ktorom sa môžeme stretnúť, vidieť a počuť. Rovnako ako v minulosti, ani tentokrát vám nechceme vopred nadiktovať presný priebeh stretnutia. Vytvoríme si ho spoločne, z toho, čo kto pridá do spoločnej debaty. Nepozývame sem odborníkov a prednášajúcich. Stretnutie v kaviarni nebudeme nahrávať a ďalej zverejňovať. To čo si tam povieme, nebude určené širokej verejnosti. Chceme aby bol tento priestor dôverným pre všetkých, aby sa nikto nebál položiť svoju otázku, alebo vysloviť svoj názor, zdieľať svoju skúsenosť. Aby však bola diskusia pre všetkých zaujímavá, budeme sa snažiť hovoriť predovšetkým o našich skúsenostiach s deťmi, nebudeme sa venovať iným témam a budeme vnímaví na problémy a otázky, ktoré sú pre druhých aktuálne. Stretnutie v online kaviarni zo skúseností neplánujeme tlmočiť do posunkového jazyka. Ak ste nepočujúci rodič nepočujúceho dieťaťa a chceli by ste sa pridať, dajte nám vedieť a skúsime nájsť spôsob ako to vymyslieť.

Na naše online stretnutie sa môžete registrovať do ranných hodín 8. decembra na tomto linku:

https://forms.gle/6Z4v5tBUvvDmcYwBA 

Na základe registrácie vám zašleme deň vopred na mail link, ktorým sa potom na stretnutie pripojíte. Pokiaľ by ste ho v pošte nenašli, alebo by ste mali v súvislosti so stretnutím otázky, môžete nás kontaktovať na adrese martina.koysova@nepocujucedieta.sk


Za OZ Nepočujúce dieťa, Maťka a Lubka

Komentáre (0)

Pridaj komentár