Detská letná párty 31.8. aj s programom OZ Nepočujúce dieťa :)

pred 4 rokmi

Na záver prázdnin vás pozývame na Telekom detský festival - LETNÚ DETSKÚ PÁRTY PRE RODIČOV A DETI VŠETKÝCH VEKOVÝCH KATEGÓRIÍ do obchodného centra Eurovea. Uskutoční sa 31. augusta celý deň - od 9:00 do 19:00.


Program bude pestrý a opäť pri ňom mysleli aj na deti s poruchou sluchu a nepočujúcich.

V stane Telekom nájdete aj tím OZ Nepočujúce dieťa. Deti tu budú mať šancu zažiť si, aké je nepočuť, vyskúšať si hovoriť rukami a viac sa dozvedieť o poruche sluchu. To všetko našou obvyklou hravou formou :))

 


Program na hlavnom pódiu bude tlmočený do posunkového jazyka.

Párty vyvrcholí koncertom Mira Jaroša  a následnou penovou diskotékou. Nebude chýbať ani Kúzelník Peter Šesták, Sníček HUGO, PACI PAC, Tárajko a Popletajka, Piráti z Caribiku, Mici a Mňau a ďalší. Tak ako vždy aj teraz pre vás Sport Kids Academy pripraví zábavné športové súťaže a tešiť sa môžete aj na novinky podujatia - Zóny Hot Wheels CZ / SK a Barbie.

Staršie deti isto zaujme ďalšia parádna novinka - VEĽKÁ TECHNOLOGICKÁ ZÓNA plná zážitkovej techniky, robotov a virtuálnej reality. A možno tu stretnete aj vaše obľúbené tváre zo sveta internetu :) Teší sa na vás Zajo Turbo a Kohúťik ŤUKI a moderátorka Dianka Hagerová.

Viac sa dozviete vo facebookovom evente.

Nezabudnite sa zastaviť v stánku OZ Nepočujúce dieťa - zahrať sa, stretnúť sa a podporiť nás :)


Tešíme sa na vás!

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre (0)

Pridaj komentár