Hry pre nepočujúce aj počujúce deti pribudli na Dobrý obchod na sashe

pred 5 rokmi

Na sashe.sk v sekcii Dobrý obchod pribudli pexesá a omaľovanka z dielne OZ Nepočujúce dieťa. Ich zakúpením môžete získať hru, ktorá podporí rozvoj vášho dieťatka a zároveň prispievate na rozvoj detí s poruchou sluchu. Výťažok z predaja totiž použijeme na náš projekt Sprievodca pre rodičov nepočujúcich detí.

Ponuka je rôznorodá. Záleží od veku a záujmov budúcich hráčov :)

Čo si vyberiete?

Posunkové kartičky, s ktorými si zahráte pexeso, alebo ich môžete využiť ako vizuálnu pomôcku pri učení základných posunkov (prípadne, ak ste montessori friendly ako trojzložkové karty). Základnú posunkovú slovnú zásobu môžete fixovať pri vyfarbovaní omaľovanky. Milé obrázky na oboch pre nás nakreslila Vierka Muráňová, mama chlapca s poruchou sluchu.


Zo spolupráce rodičov detí s poruchou sluchu a študentiek pedagogiky vzišli ďalšie dve pexesá. Chcete deti naučiť rozoznávať zvieratká, pomenovať ich, či odposunkovať? Máme tu zvieratkovské pexeso aj s verziou pre pokročilých, kde hľadáte zvieraťu ako dvojicu jeho tieň.

 

 

Abecedu si vaše dieťa natrénuje s našim ďalším pexesom. Pomocou  priloženej hracej karty si zafixuje pozíciu písmenka v abecede (odporúčame vylepšenie zalaminovaním a nalepením suchých zipsov), vycibrí si koordináciu oko - ruka aj ďalšie superschopnosti. V prvej triede akoby našlo :) Zapojeniu ušiek a rúk sa ani v tomto prípade medze nekladú.

 



Príjemné hranie vám prajeme z OZ Nepočujúce dieťa a ďakujeme veľmi pekne.

 

 

 

 

https://www.sashe.sk/dobryobchod/detail/nepocujuce-dieta-pexeso

https://www.sashe.sk/dobryobchod/detail/nepocujuce-dieta-omalovanky

 

Komentáre (0)

Pridaj komentár