Otvárame ďalší kurz posunkovej komunikácie pre rodičov

pred 4 rokmi
Milé priateľky a priatelia posunkov :)

prichádzame s ďalším konverzačným kurzom posunkovej komunikácie  pre rodičov a rodinných príslušníkov detí s poruchou sluchu. Ak máte znalosť základných posunkov, či už z našich kurzov pre začiatočníkov a mierne pokročilých, alebo ste sa ich naučili inde…
tento kurz je práve pre vás!
 

Na kurze si osviežite tie správne posunky, ktoré budete potrebovať v komunikácii s dieťaťom. Naučíte sa ich spájať do viet a rozpoznávať na obrázkoch. Budete mať možnosť inšpirovať sa viacerými aktivitami, ktoré využijete aj doma so svojím dieťatkom. 

 


Začíname 16. marca v pondelok a stretávať sa budeme na 6 intenzívnych 3hodinových stretnutiach každé 3 týždne, pondelky vždy v čase od 17:00 do 20:00.

v týchto termínoch:

16. marca
6. apríla
27. apríla
18. mája
8. júna
29. júna

Môžete sa opäť tešiť na hlavnú lektorku Prof. Darinku Tarcsiovú, ktorá pre vás chystá aj novinky a prekvapenia :)

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ

Účastnícky poplatok za kurz je 120€. Prihlásených účastníkov budeme kontaktovať s organizačnými záležitosťami.
Ak je výška účastníckeho poplatku prekážkou vášho prihlásenia, napíšte nám na: katka@nepocujucedieta.sk  a budeme hľadať spôsob.

Kurz budeme otvárať pri minimálnom počte prihlásených 8 a maximálny počet účastníkov je 15 - takže odporúčame sa s prihlásením poponáhľať :)


Bude aj kurz pre začiatočníkov?

Zatiaľ vám ponúkame možnosť vyjadriť svoj  záujem  o začiatočnícky kurz.

Po nazbieraní dostatočného počtu účastníkov kurz zrealizujeme. Pravdepodobný termín otvorenia kurzu je október 2020, v prípade veľkého záujmu zvážime aj skoršie alternatívy. Budeme zohľadňovať poradie prihlásenia.


Rozcvičujte ruky, tešíme sa s Darinkou na vás :)

 

link na prihlásenie na konverzačný kurz:  forms.gle/xaF5451f2CwG22Ro6

link na vyjadrenie predbežného záujmu o kurz pre začiatočníkov:  forms.gle/nY7FgecAkFJ76bDt8

Komentáre (1)

  • Dôležitý OZNAM:Vzhľadom na prevenciu a zachovanie bezpečnosti všetkých presúvame začiatok konverzačných kurzov posunkov na 6.apríla. Kurzovné upravujeme o alikvotnú čiastku celkovo 100€, ktoré v sebe zahŕňajú 5 intenzívnych 3 hodinových kurzov posunkov.  Máme ešte 3 voľné miesta :) prihlásiť sa môžete tu -  docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepmDiboxX-fi2CSJEpgVd2XnvvsfhrSypOP2EgluNiYcpD4Q/viewform
Pridaj komentár