Na každý problém existujú aspoň 3 riešenia ...

pred 2 rokmi

 

"Na každý problém existujú aspoň 3 riešenia ... " uzatváral náš syn Maťko včerajší livestream rozhovor na Instagrame, SIT DOWN s Veronikou Ostrihoňovou. Je to aj jedno z hesiel, ktorými sa riadime nielen osobne u nás doma, ale aj pracovne v našom OZ Nepočujúce dieťa. Ďaľším z našich hesiel je vytrvalosť a snaha prekonať rôzne životné výzvy, s cieľom dostať sa ku kvalitnému zvuku a ku komunikácii. Overené životom...

 

Pozývame vás k nám domov, spoznať náš príbeh stojaci za podporou iných rodičov v NepocujuceDieta.sk viac. Dopriate vám bude aj zážitkového učenia, v úvode rozhovoru, ako kľúcové je dobre sa vidieť a počuť pre sprístupnenie informácii a nielen.  

 

Ďakujem, že sa o našom uškovom svete chcete dozvedať viac! 

Uvarte si obľúbený nápoj a príjemné počúvanie a sledovanie.

 

Ďakujeme Veronike Ostrihoňovej, že téme nepočujúcich detí a ich rodín "zapla zvuk"  a otvorila svoje srdce. Stali sme sa jednou zo 4 organizácii, ktoré tento rok podporila v rámci adventnej výzvy. Záznam z rozhovorov nájdete na instagrame @sitdownsveronikou. Pali Roman vďaka za nezištnú pomoc, tlmočením do posunkového jazyka, aby sa k informáciam dostali aj naši nepočujúci kamaráti a kamarátky! a na záver sa pripojí aj Maťko s odkazom, čo vás zaručene prenesie na iné miesto v časopriestore. 

 

 

Do 27.12. sa môžete pridať k podpore rodín s nepočujúcimi deťmi s vedomím, že každý váš dar bude zdvojnásobený. S podporu partnerov zbierky tak bude do tohto dátumu, alebo do celkovej hodnoty 10 000€ každý dar znásobený. Na každom dare záleží.

Ďakujeme ak sa rozhodnete podporiť nás darom tiež. Viac v rozhovore a na tejto stránke: https://bit.ly/zapninamzvuk

 

Srdečne, Lubka Majtánová.

 

Komentáre (0)

Pridaj komentár