Vianočné pozdravy z nášho uškového sveta!

pred 2 rokmi

Milí naši uškoví priatelia!

Chceli by sme vám z našich bublín do tých vašich popriať hlavne veľa zdravia. Zdravia pre vás aj vašich blízkych. Aby ste si mohli naplno vychutnať všetky momenty a radosti zo vzájomnej komunikácie a počutia každého, čoilen drobného zvuku. Nech medzi vami, vo vašich rodinách a s blízkymi vládne súzvuk, porozumenie, láska a blízkosť. 

Ďakujeme za vašu podporu počas celého roka aj ostatné dni v kampani ZAPNI nám ZVUK! Do počutia a videnia v budúcom roku!

 

 

A ako ste na tom tieto dni?

Zdobíte? Pečiete? Doťahujete potrebné, či už len relaxujete? :)

 

Nech je to akokoľvek, želáme vám čo najviac vzájomnej pohody do týchto chvíľ!   A pridávame pár posunkových inšpirácii do vianočného času:

 

So spomienkou a vďakou by sme sa s vami chceli podeliť o krásne zaspievanú a preposunkovanú pieseň Tichá noc.

Ďakujeme Chamber choir, dodnes spomíname na krásny zážitok z benefičného koncertu, ktorý ste pre nás zorganizovali. Užili sme si každý moment. Mirke Tomáškovej ďakujeme za preposunkovanie, radi sa k tejto piesni opakovane vraciame. Veľká vďaka tiež Fluidum film, za technické spracovanie. Krásna spomienka a priestor naučiť sa jednu z najkrajších piesní spoločne. Spievať aj posunkovať.  Na našom facebooku nájdete aj návod, ako sa naučiť prvú slohu posunkovať s vašimi  deťmi. 

 

 

Sme taktiež veľmi radi, že príležitosť rozvíjať posunkovú slovnú zásobu sa Mirka rozhodla aj tento rok! S radosťou s vami s našou priateľkou, maminou Jankou Helíkovou z OZ Umenie počuť zdieľame ešte raz link na ich adventný kalendár! Skrýva množstvo inšpirácii na aktivity, ku ktorým sa môžete vrátiť aj neskôr počas vianočných prázdnin. Napríklad kŕmitko pre vtáčiky, či mydlovú bombu do kúpeľa :) Kalendár nájdete kliknutím sem! Radi tu s vami na tomto mieste zozdieľame inšpirácie na vianočnú posunkovú zásobu, oplatí sa však mrknúť všetky okienka v kalendári!

 

 

 

 

Radi by sme vám sem zazdieľali aj inšpirácie od našich nepočujúcich priateľov zo združenia Snepeda. Okrem vianočných posunkov prevádzkujú portál www.posunky.sk - nájdete tam rôzne posunky, ich možnosti aj detailný popis. Tím Snepedy, ďakujeme za prinesenie vianočných posunkovej zásoby v týchto 2 videách!

 

 

 

Ak máte tip ešte na nejaké vianočné posunkové videjká, či tipy, dajte nám vedieť.

Radi tento článok rozšírime aj o tipy od vás!

 

Nesmierne nás inšpirovala aj mamina Julka, ktorá s nami na našom faceboku NepocujuceDieta.sk prezdieľala takýto nádherný vlastnoručne vytvorený vianočný list! Prezradíme a inšpirujeme, že tento list pre Paťku vytvorila jej krstná mama. smile Zapojenie celej rodiny môže mať benefity nielen pre samotné dieťa a rodinu, ale byť aj inšpiráciou pre nás ostatných. Ďakujeme za vaše zdieľania a pridávania vianočnej atmosféry na  našom facebooku. Srdčne si vás pozdravujeme a pohodové prežitie vianočných sviatkov ešte raz!

Srdečne, tím OZ Nepočujúce dieťa

Komentáre (0)

Pridaj komentár