Darujme spoločne rodičom zvuk na konci tunela

pred 4 rokmi

PRÁVE DNES - v utorok 5.mája je deň iniciatívy Giving Tuesday now - darcovského maratónu, ktorý zúčastneným neziskovým organizáciám pomôže získať zdroje na akútnu pomoc. 

Obraciame sa aj na vás so žiadosťou o dar na prácu OZ Nepočujúce dieťa, ktorou v momentálnej krízovej situácii podporujeme rodičov detí s poruchou sluchu.

Chcem podporiť 

Každý váš dar je pre nás teraz dôležitejší ako kedykoľvek predtým.  Vďaka nemu dokážeme podporiť viac rodičov v týchto neľahkých časoch, kedy zostali bez podpory odborníkov. Odrezaní od zdravotnej starostlivosti a rehabilitácií. Sami to mnohí zažívate… 


O to viac rodičov vyhľadáva naše poradenstvo a informácie. Veľmi nás to teší a chceme tu byť pre nich. Pre vás :) 

Zisťujeme situáciu v zdravotníckych zariadeniach a s odborníkmi hľadáme náhradné riešenia, akým spôsobom a kde absolvovať potrebné vyšetrenia. Rodičov zásobujeme tipmi na domáce rozvojové aktivity, aby aj karanténny čas medzi štyrmi stenami využili v prospech svojho dieťaťa a celej rodiny.

Priznávame, že aj pre samotné OZtko sú tieto časy náročné. Spolu so zrušením všetkých stretnutí a vzdelávacích aktivít nám vypadli viaceré zdroje financovania. Zároveň nám pri našom OČR fungovaní práce skôr pribudlo, keďže sa snažíme hľadať nové cesty podpory a presúvame sa do neznámych vôd onlinu :) 

Ďakujeme za každý Váš dar a dôveru.

 

Budeme si vážiť vaše rozhodnutie podporiť našu prácu kedykoľvek neskôr.


Ďakujeme, ak o nás dáte vedieť aj ďalším. O darovacej výzve budeme behom dneška informovať na našom facebooku. Veľmi oceníme Vaše zdieľanie tohto postu vašim priateľom, ideálne aj s vašou osobnou skúsenosťou s nami :))

Uvedomujeme si, že časy sú ťažké aj  pre mnohých z vás.  Ďakujeme za každú myšlienku venovanú rodičom detí s poruchou sluchu. Ak však môžete, zvážte prosím aj finančný dar.

Veríme, že spolu to zvládneme!

Ďakujeme, že ste v tom s nami až po uši <3

vaši OZetkári :)

Komentáre (0)

Pridaj komentár