Ďakujeme, že vás stále pribúda! Už sme vyzbierali takmer 6000 eur a stále pokračujeme

pred 3 rokmi
Odkedy sme spustili našu vianočnú kampaň Chcem počuť aj so zbierkou, počet našich darcov sa zdvojnásobil. Aj vďaka vám sa blížime k vysnívanému cieľu, aby sme pre rodičov nepočujúcich detí na celom Slovensku mohli vytvoriť dôležitého Sprievodcu, ktorý im pomôže zorientovať sa v spleti rôznorodých informácií o poruche sluchu.

„Cítim obrovskú vďaku za každý dar. Keď vidím, ako na Sprievodcu poruchou sluchu prispievajú aj viacerí rodičia, ktorým sme v našom občianskom združení Nepočujúce Dieťa pomohli, viem, že to má zmysel. Aj vo svojej náročnej situácii si uvedomujú, aké je dôležité dostať pomoc a mať oporu v ten správny moment. Posúvajú ďalej, čo dostali. Je to pre nás dojímavé, lebo za tým vidím konkrétne príbehy a deti, ktoré sú na najlepšej ceste do počujúceho života," hovorí Ľubka Majtánová z OZ Nepočujúce dieťa, ktorá je mama nepočujúceho Maťka.

 

Dali sme si veľký cieľ. Že vyzbierame aspoň 7 000 eur. Od spustenia kampane sme sa aj vďaka vám dostali na sumu takmer 6000 eur. Chceme pomáhať ešte viac. Neustále sa na nás obracajú rodičia s prosbami o radu. Môžeme tu byť pre nich iba vďaka vám.  Ešte stále sa k nám môžete pripojiť, lebo spolu dokážeme VIAC.

 

Podporiť nás môžete tu! 

 

 

Dodnes sme mali tú česť spoznať viac ako 300 príbehov výnimočných rodín, stráviť s nimi hodiny rozprávaním, písaním si, telefonátmi. Deti sú našou motiváciou, prečo sa tejto téme chceme venovať aj naďalej. No nie je to iba o deťoch. Rodičia, ktorí sa na nás obracajú, akútne potrebujú Sprievodcu poruchou sluchu pre rodičov – praktickú publikáciu, ktorá by im v jednoduchej a zrozumiteľnej forme podala práve tie informácie, ktoré vo svojej situácii potrebujú.

 

Pokiaľ sa nám podarí nazbierať sumu 7 000 eur, vytvoríme Sprievodcu, vytlačíme ho v náklade 200 kusov a rozošleme do rodín. Jeho elektronickú verziu spravíme dostupnou aj na internete.

Sprievodca je skvelým pomocníkom pri zorientovaní sa, ale nedokáže zodpovedať všetky otázky týkajúce sa konkrétneho dieťaťa. Preto, ak sa nám podarí prekročiť  7000 eur, ako súčasť  projektu chceme poskytnúť bezplatné poradenstvo až 200 rodinám s deťmi so sluchovým postihnutím počas celého budúceho roka. Osobným poradenstvom umožníme rodičom aplikovať informácie zo Sprievodcu na ich konkrétnu situáciu a potreby dieťaťa.

 

Aj spolu s našimi deťmi vám vopred ďakujeme za vašu pomoc!

Komentáre (0)

Pridaj komentár