Aj vďaka vám sa Sprievodca poruchou sluchu dostane do rodín s nepočujúcimi deťmi

pred 5 rokmi
Ďakujeme vám, že nás podporujete. Vďaka vám sa sen vytvoriť unikátneho Sprievodcu poruchou sluchu pre rodiny s nepočujúcimi deťmi stáva skutočnosťou.
 
Darujme spolu nádej rodinám s nepočujúcimi deťmi. Náš najväčší darček pre nich je každý deň bližšie k realizácii. Ďakujeme veľmi pekne, že prispievate na vytvorenie Sprievodcu poruchou sluchu pre rodičov. Podporujte nás aj naďalej, aby sme im mohli čo najskôr poskytnúť poradenstvo, ktoré potrebujú. Čas hrá pri nepočujúcich deťoch hlavnú úlohu.
 
Čo sa nám doteraz podarilo?
4246 eur - to je zatiaľ suma, ktorú ste nám v predvianočnom čase darovali v rámci kampane Chcem počuť a ukázali, že ani vám nie sú ľahostajné naše rodiny a ich deti so sluchovým postihnutím. Takmer stovka z vás prispela na unikátneho Sprievodcu poruchou sluchu pre rodičov, vďaka ktorému sa pomoc pre nich môže dostaviť VČAS.

 

Maťko a Natálka vám zo srdca ďakujú, že pomáhate nepočujúcim deťom počuť, rozumieť a rozprávať.

 

Ešte stále môžete pomôcť
Do cieľovej sumy 7000 eur nám chýba 2753 eur a vy nám ešte stále môžete pomôcť, aby sme tlačeného sprievodcu mohli rozoslať do čo najviac rodín na Slovensku. Naša praktická publikácia bude skvelým pomocníkom pre všetkých rodičov, ktorí sa potrebujú zorientovať po tom, čo sa práve dozvedeli diagnózu svojho dieťaťa. Aj vďaka nej sa nestratíte a budete vedieť, kde a u koho hľadať pomoc.

Čo urobíme s vyzbieranými peniazmi?
Po dosiahnutí cieľovej sumy poskytneme aj bezplatné poradenstvo až 200 rodinám s deťmi so sluchovým postihnutím počas celého budúceho roka. Práve taký je počet detí, ktoré sa ročne narodia zväčša počujúcim rodičom s diagnózou, akou je porucha sluchu. Pokiaľ tieto deti dostanú potrebnú pomoc už od šiesteho mesiaca veku, majú veľkú šancu žiť v počujúcom svete. Aby to však dokázali, potrebujú aj nás, dôležité informácie a osobné poradenstvo, aby mohli využívať poznatky zo Sprievodcu pre potreby svojho dieťaťa VČAS.

Komentáre (0)

Pridaj komentár