Sú nás tu stovky a všetci si môžeme pomáhať! V diskusnom fóre je priestor pre každú otázku a diskusnú tému.
Chcete sa niečo spýtať alebo diskutovať? Skvelé! Toto je to správne miesto pre Vaše otázky a diskusné témy. Začnite vyplnením formuláru "NOVÝ PRÍSPEVOK" nižšie.
Chcete niečo zdieľať? Vaše pozvania na udalosti, zdieľanie noviniek, stránok, videí, Vašich reportáží z udalostí, ktoré ste navštívili - to patrí do AKTUALÍT.
Ďalší priestor na diskusiu je FB skupina Dieťa s poruchou sluchu.
Dobrý deň. Mphli by ste mi poradiť tie mamičky ktoré ste absolvovali vyšetrenie s našim dieťaťom v Brne a následne máte aj načúvací aparátik iný ako máme my, vyšetrovaní na Slovensku. Jedná sa mi o kontakt, prípadne meno lekára, alebo kde mám vlastne začať s riešením takéhoto vyšetrenia. Ďakujem pekne za každú radu. Pekný deň všetkým
Zdravím,
som študentkou lekárskej fakulty a na tomto portáli nováčikom a neznámym :-) Avšak zaujímam sa o problematiku poruchy sluchy a jej kompenzácie. Aj v rámci svojej diplomovej práce. Chcela by som sa od Vás dozvedieť niečo viac, ako to s detičkami zvládate, či aké máte skúsenosti :) Bola by som veľmi rada a vďačná, ak by sa mi niekto ozval a podelil sa so mnou o nejaké info. Sama čelím podobným problémom a rada pomôžem aj nejakou radou, ak by bola nápomocná :)
Pekný zvyšok dňa želám :)
Ahojte, tak som doplnila zopár nových kartičiek, skúsim ich pridať tu do prílohy, ak by to nešlo stiahnuť, kľudne mi píšte, rada vám ich pošlem.
ahojte ..uz asi rok nam navrhuju nech si podame o finacne prispevky pre dcerku nosi aparaty na obe uska...neviem ci mam sa do toho pustit ci nam nieco patry alebo nie....chcely bi som sa opitat ci niektora mate skusenosti a schvalily vam nieco...dakujem vopred
uz by mohol niekto konecne riesit aj kostne vibratory Baha alebo ak je daco podobne.uz aj ja chcem konecne vediet s tejto stranky nieco viac a nieco co sa tyka mojho synka Simonka a nasho trapenia.co tu ozaj taky nikto neni?
trapenia.coAhojte milí priatelia na spoločnej lodi...Mám na Vás takúto otázku..
Snažíme sa našej NInke vybaviť príspevok zo sociálnej poisťovne na druhé slúchadielka...
Chodíme do Brna a tam nám odporučili Phonak Naidy S V SP, ktoré jej chceme kúpiť.
Chcela som sa spýtať, či niekto nemá skúsenosť s kupovaním slúchadielok v Audio-fone v Brne a s ich preplácaním cez našu poisťovňu.
Či ste museli dokladať niečo špeciálne, keď sú to prístroje zakúpené v Čechách...
Nám totiž povedali, že potrebujeme doložiť výpis z obchodného registra,
že predajca má oprávnenie predávať slúchadlá. Tiež ste to dokladali?
Ďakujem za odpoveď.
Zhodou okolností sa až teraz dostávam k spracovaniu krátkej reportáže o jesennom stretnutí od Terky Grešnerovej, ktorá toto stretnutie spolu s ďalšími dobrovoľníkmi z Kresťanského centra nepočujúci v Bratislave pripravila.
Prečítať si ju a pozrieť si fotky môžete tu:  www.nepocujucedieta.sk/blog/o-udalostiach-a-zazitkoch/jesenne-stretnutie-rodin-deti-s-poruchou-sluchu
http://www.nepocujucedieta.sk/blog/o-udalostiach-a-zazitkoch/jesenne-stretnutie-rodin-deti-s-poruchou-sluchuBratislavčania - objavili sme adrenalínovú akciu pre deti, z ktorej výťažok pôjde na Fond Uško pri ZŠi Drotárska. Je to túto nedelu. Viac tu:http://foxone.sk/strasidelny-les/
http://foxone.sk/strasidelny-les/Ahojte! Chcela by som Vás pozvať do kina na skvelý francúzsky film Rodinka Bélier, plný posunkov, spevu a emócií.
Užite si ho v tomto hektickom čase a nechajte sa inšpirovať nielen tým, ako sa nepočujúci dokážu pobiť za lepší život celého širokého okolia, ale aj tým, (a to hlavne!!!) čo znamená byť rodinou a dávať deťom do života korene a krídla
Ahojte priatelia. Našla som pekne obrázky. Spolu s deťmi si môžeme rozprávať čo na nich je a zároveň správne poukládať ;-)