Prosim poradte, ideme na operaciu, najprv sme sa rozhodli ze dame len jedno usko , s druhým reaguje omnoho lepsie ,ma poruchu sluchu nad 80db na obidvoch, zhodli sme sa ze mu staci len to horsie operovat a na druhom bude mat nacuvaci aparatik, ze co ak teda pride nieco nove prelomove.teraz nas ale doktori prehovaraju ze aby sme si dali obidva ze tak bude na tom omnoho lepsie s vyvinom sluchu a reci ze to je dokazane , ze on by mal mat na obidvoch uskach... Uz som zmätená
Mame velmi tazku poruchu sluchu.Caka nas operacia na kochlear na jedno usko, mame si vybrat medzi firmou Medel a cochlear, najnovsie typy, poradte podla coho vybrat a aky?
Ahojte, máte skúsenosť že by dôvera preplatila novú baterku do KI? stará sa nám porúčala za dúhový most, tak len zisťujem či náhodou Dôvera neprispeje. Písala som tam ,ale bez odpovede. Vďaka
Dobrý den náš syn bol odporučený na KI .Ešte pred tým máme absolvovať týždenný pobyt na Antolskej,chcem sa spýtať ako to tam prebieha aké vyšetrenia na nás čakaju
Dobrý deň,dcéra /5r/ má KI a chodíme na týždňové pobyty na Antolskú na foniatrické oddelenie /logopédia, nastavenie KI,.../ Krásne rozpráva, takže veľký význam v tom pobyte nevidím. Je tu niekto taký, kto odmietol chodiť na tieto pobyty? Ďakujem. Kristína Illéšová Kantárová
Ahojte, nemá tu náhodou niekto skúsenosť s rečovym procesorom RONDO od firmy Med-el (je to jediný jednodielny rečovy procesor na trhu). Rozmýšľame medzi závesnym Sonnet a Rondo pre 3 a polročné dieťa. Poraďte svoje skúsenosti s ním! Ďakujem!
Ďakujem a prajem pekný deň