Aky typ kochlearu vybrat

  • Aky typ kochlearu vybrat
    Aky typ kochlearu vybrat
    Mame velmi tazku poruchu sluchu.Caka nas operacia   na kochlear na jedno  usko, mame si vybrat medzi firmou Medel  a  cochlear, najnovsie typy, poradte podla coho vybrat  a aky?

Komentáre (4)

  • Dobry vecer. Nas ayn ma znacku Cochlear a najnovsi procesor Nucleus 7. Made for iPhone, cize je mozne ho sparovat s vyrobkami od Apple. Syn ma operovane obe uska a ku kazdemu z nich dostal velky batoh prislisenstva a nahradnych dielov. Baterie k procesoru su nabijatelne. Zatial je vsetko ok, syn pocuje po kazdom nastaveni vzdy lepsie a lepsie. Takze sme spokojny.Medel je predpokladam tiez vyborny. Inac ale je to rovnake, ako by ste si kupovali Audi. Medel predava Audi v zakladnej vybave, Cochlear v plnej vybave. (Ale to neviem posudit, len som to pocula od niekoho :) )
  • Dobry den, zavolajte na nasu skolu, sprostredkujeme Vam telefonicky kontakt na rodicov, co maju viacrocne skusenosti. Tel. 0262801207
  • My máme medel 2roky,neviem porovnať s cochlearom, ale sme spokojny.Neviem ako iní, no my sme tiež dostali veľkú výbavu a náhradné diely k nemu. 
  • Dobrý deň. Pred implantaciou je dobre sa stretnut so zastupcami znaciek ako aj s rodičmi, ktorých deti maju tú ktorú značku. Samozrejme každý má svoju skúsenosť a čím viac informacií sa Vám podarí získať tým lepšie. Treba si porovnať, čo dostanete v balíku k implantátu a procesoru a aj to aký typ implantátu a procesoru dostanete. My sme pre dcéry vybrali značku Cochlear. Mozete napisat mne alebo manzelke tu na stranke alebo na FB a radi pozdielame nase skusenosti. 
Pridaj komentár