Ako sa dostať na vyšetrenie sluchu v Brne?

 • Ako sa dostať na vyšetrenie sluchu v Brne?
  Ako sa dostať na vyšetrenie sluchu v Brne?
  Dobrý deň,mám dcérku,ktorej poruchu sluchu sme zistili pred rokom. Od vtedy dcérka používa načúvacie aparáty. Na vyšetrenia sluchu chodíme do Košíc,na poslednej kontole nám pani doktorka navrhla kochleárne implantaty. Nie som presvedčená,že moja dcérka má natoľko porušený sluch,aby musela podsúpiť túto operáciu. Ako jej mamka vidím ako mi dcérka s pomocou načúvacích aparátov napreduje.Skontaktovala som sa s jednou pani(rozprávali sme sa o mojej dcérke ako mi napreduje)),ktorá mi odporúčila vyšetrenie sluchu v Brne. Poraďte mi prosím ako mám ďalej pokračovať,ak sa chcem s ňou dostať na vyšetrenie do Brna. Budem vďačná za Vaše odpovede.

Komentáre (3)

 • Dobrý deň Anka,
  vzhľadom na administratívnu náročnosť nás lekári z Brna požiadali, aby sme slovenských rodičov administrovali v našom OZ. Evidujeme ich žiadosti o vyšetrenie a keď dostaneme voľný termín z Brna, priraďujeme naň deti podľa priority.

  Prvým krokom je vyplnenie formuláru na tejto stránke: www.nepocujucedieta.sk/poradna
  V prvom políčku vyberete "Vyšetrenie sluchu v zahraničí".

  Ďakujeme.
 • Dobrý deň aj ja sa chcem dostať so synom na vyšetrenie do Brna a veľmi som sa potešila že je tu link kde sa dá zaregistrovať ale neviem kde robím chybu ja to políčko Vyšetrenie v zahraničí nemôžem nájsť :-( poradíte ako na to trošku sa za to hanbím aká som nešikovna ale nedarí sa :-)
 • Dobrý deň, nič sa nedeje :-) je to hneď prvé pole "Kam chcete napísať", v ňom vyberte "Vyšetrenie v zahraničí". Prikladám obrázok pre lepšiu orientáciu.
Pridaj komentár