Máme ťažkú poruchu sluchu obojstrannú

  • Máme ťažkú poruchu sluchu obojstrannú
    Máme ťažkú poruchu sluchu obojstrannú
    Ahojte včera nám zistili ťažkú poruchu sluchu obojstrannú. V máji mu budú robiť odliatok.viete mi povedať čo všetko nás čaká a či aspoň bude počuť naše hlasy alebo aké sú možnosti ďakujem vam

Komentáre (3)

  • Dobry vecer. To ako bude pocut je individualne. Niekto ma tazku stratu a stacia mu dobre nastavene nacuvacie aparaty, iny ma tu istu stratu a potrebuje implantat. Na zaciatku budete testovat nacuvacie aparary. Budu mu merat sluch a reakcie s nimi. Vy sama si urcite vsimnete rozdiel. Ak jeho reakcie na zvuk nepridu alebo budu velmi slabe, lekari Vam odporucia kochlearnu implantaciu. S nou dieta po viacerych nastaveniach pocuje urcite. Najskor sa ale drzte aparatov, sluch svojho dietatka si dajte otestovat aj vo viacerych ORL klinikach.
  • Dobry den Alexandra. Odporucam napisat do www.nepocujucedieta.sk/poradna. Novym rodicom v poradni davam vsetky dolezite informacie a kontakty a odpovedam na ich otazky. Rad poradim aj Vam :-)
  • Dobrý deň, je to individuálne, my sme mali očakávanie, že ako bude počuť, reagovať s nacuvacimi aparátmi, no nič sa nedialo, po ďalšom vyšetrení u iného odborníka, nás okamžite zapísali do poradovnika na operaciu-implantát,pretoze u nás nacuvacie aparáty nepomohli. 
Pridaj komentár