O kochleárnom implantáte

  • Prosba o pomoc :)
    Prosba o pomoc :)

    Zdravím, 

    som študentkou lekárskej fakulty a na tomto portáli nováčikom a neznámym :-) Avšak zaujímam sa o problematiku poruchy sluchy a jej kompenzácie. Aj v rámci svojej diplomovej práce. Chcela by som sa od Vás dozvedieť niečo viac, ako to s detičkami zvládate, či aké máte skúsenosti :) Bola by som veľmi rada a vďačná, ak by sa mi niekto ozval a podelil sa so mnou o nejaké info. Sama čelím podobným problémom a rada pomôžem aj nejakou radou, ak by bola nápomocná :)
    Pekný zvyšok dňa želám :)