Vaše 2% pomôžu rozozvučať svet detí s poruchou sluchu

 • Vaše 2% pomôžu rozozvučať svet detí s poruchou sluchu
  Vaše 2% pomôžu rozozvučať svet detí s poruchou sluchu
  Dobrý deň priatelia,

  Už ste sa rozhodli, či niekomu venujete svoje 2%? A viete, že by ste mali? 2% sú významným zdrojom príjmov neziskoviek, ktoré pomáhajú zlepšovať našu krajinu.

  Vaše 2% môžu napríklad rozozvučať svet sluchovo postihnutých detí. Občianske združenie Nepočujúce dieťa vzdeláva a spája rodičov, aby dokázali už od prvých dní po diagnóze pomáhať svojmu dieťaťu.. To môže zmeniť celý zvyšok života dieťaťa k lepšiemu.

  Ak ešte neviete, komu svoje 2% venovať, prečítajte si viac o aktivitách OZ Nepočujúce dieťa na tejto stránke: bit.ly/2lr1L8o. Nezabudnite, že ako prvý krok je potrebné požiadať Vašu mzdárku o vykonanie ročného zúčtovania do 15.2.2017. Potom máte čas na rozhodnutie a podanie tlačiva “Vyhlásenie” na daňový úrad do 02.05.2017.

  Ak ste pravidelný darca, prosím, dajte si pozor na nové údaje, ktoré sa vypĺňajú do tlačiva “Vyhlásenie”. Predvyplnený formulár nájdete na rovnakom odkaze.

  Veľkou pomocou bude aj zdieľanie tohto príspevku na FACEBOOKu: bit.ly/2kuGGfX, či preposlanie tohto emailu Vašim kolegom, či priateľom.

  Ďakujem, že svoje 2% venujete na dobrú vec, či už nášmu OZ, alebo komukoľvek inému s dobrým úmyslom.

  Prajem krásny deň,

  František Majtán
  Predseda OZ Nepočujúce dieťa


  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PS: Ak by ste mali chuť podporiť nás aj iným spôsobom, môžete tak spraviť cez Dobrú krajinu na tejto stránke: www.dobrakrajina.sk/sk/projekt/nepocujem-ale-rozpravat-mozem. Ďakujeme!

Komentáre (0)

Pridaj komentár