Len tak - všehochuť

 • Slovenské titulky k filmovým rozprávkam
  Slovenské titulky k filmovým rozprávkam
  Dobrý deň. Venujem sa amatérskym prekladom filmov vo forme titulkov. Jedným zo žánrov, ktorým sa venujem, sú aj staršie ruské rozprávky, ktoré sa u nás v TV dlhodobo alebo vôbec nikdy nevysielali. Pred pár dňami som si na YouTube založil účet, kde by som chcel tieto rozprávky s mojimi slovenskými titulkami postupne uverejňovať. Sem píšem z toho dôvodu, keďže sa venujete deťom so sluchovým postihnutím, či by ste nemali prípadne záujem informovať deti o takejto možnosti sledovania rozprávok. Priznám sa, v rodine ani v mojom okolí sa našťastie sluchovo postihnuté deti nenachádzajú, preto neviem, aký je trend u takýchto detí, či využívajú tie, čo už vedia lepšie čítať, takéto titulky.Tu je odkaz na spomínanú stránku www.youtube.com/channel/UC3xB_ncHALT4_D3wnw8W-ZA/videos?disable_polymer=1Ďakujem za každú prípadnú priazeň či odozvu  :-)
 • Dotazník kvality života
  Dotazník kvality života
  Dobrý deň prajem, chcela by som Vás poprosiť či by ste si našli chvíľku času a vyplnili by ste dotazník, ktorý je súčasťou bakalárskej práce. Dotazník môžu vyplniť rodičia , ktorí sa starajú o dieťa so zdravotným postihnutím , alebo súrodenci. Dotazník je anonymný. Bola by som Vám veľmi vdačná . Ďakujem pekne www.survio.com/survey/d/J9X6L0N1G7E5J4H4C
 • Vaše 2% pomôžu rozozvučať svet detí s poruchou sluchu
  Vaše 2% pomôžu rozozvučať svet detí s poruchou sluchu
  Dobrý deň priatelia,

  Už ste sa rozhodli, či niekomu venujete svoje 2%? A viete, že by ste mali? 2% sú významným zdrojom príjmov neziskoviek, ktoré pomáhajú zlepšovať našu krajinu.

  Vaše 2% môžu napríklad rozozvučať svet sluchovo postihnutých detí. Občianske združenie Nepočujúce dieťa vzdeláva a spája rodičov, aby dokázali už od prvých dní po diagnóze pomáhať svojmu dieťaťu.. To môže zmeniť celý zvyšok života dieťaťa k lepšiemu.

  Ak ešte neviete, komu svoje 2% venovať, prečítajte si viac o aktivitách OZ Nepočujúce dieťa na tejto stránke: bit.ly/2lr1L8o. Nezabudnite, že ako prvý krok je potrebné požiadať Vašu mzdárku o vykonanie ročného zúčtovania do 15.2.2017. Potom máte čas na rozhodnutie a podanie tlačiva “Vyhlásenie” na daňový úrad do 02.05.2017.

  Ak ste pravidelný darca, prosím, dajte si pozor na nové údaje, ktoré sa vypĺňajú do tlačiva “Vyhlásenie”. Predvyplnený formulár nájdete na rovnakom odkaze.

  Veľkou pomocou bude aj zdieľanie tohto príspevku na FACEBOOKu: bit.ly/2kuGGfX, či preposlanie tohto emailu Vašim kolegom, či priateľom.

  Ďakujem, že svoje 2% venujete na dobrú vec, či už nášmu OZ, alebo komukoľvek inému s dobrým úmyslom.

  Prajem krásny deň,

  František Majtán
  Predseda OZ Nepočujúce dieťa


  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PS: Ak by ste mali chuť podporiť nás aj iným spôsobom, môžete tak spraviť cez Dobrú krajinu na tejto stránke: www.dobrakrajina.sk/sk/projekt/nepocujem-ale-rozpravat-mozem. Ďakujeme!
 • financne prispevky
  financne prispevky

  ahojte ..uz asi rok nam navrhuju nech si podame o finacne prispevky pre dcerku nosi aparaty na obe uska...neviem ci mam sa do toho pustit ci nam nieco patry alebo nie....chcely bi som sa opitat ci niektora mate skusenosti a schvalily vam nieco...dakujem vopred

 • otazka
  otazka

  uz by mohol niekto konecne riesit aj kostne vibratory Baha alebo ak je daco podobne.uz aj ja chcem konecne vediet s tejto stranky nieco viac a nieco co sa tyka mojho synka Simonka a nasho trapenia.co tu ozaj taky nikto neni?

 • pozdrav na privitanie
  pozdrav na privitanie

  ahojte vsetci,ani neviem co mam na uvod povedat.Snad,len som mamina nepocujuceho dievcatka,Adresu na tento web som dostala na letaku spolu s lekarskou spravou s ASSR vysetrenia.Ocitla som sa v uplne neznamom svete,snazim sa trochu zorientovat.dakujem zakladatelom,uz sa mi tu podarilo ziskat zopar uzitocnych informacii a hlavne za ten pocit,ze uz v tom niesme same.         Ladky