Poď s nami počúvať svet novými zmyslami na Partizánsku lúku

Príďte sa zabaviť a podporiť aktivity OZ Nepočujúce Dieťa na podujatie Počúvaj svet novými zmyslami, spojené s Restaurant day! Už 20. mája pri bufete na Partizánskej lúke (ihrisko pod Železnou studničkou). Od 14:00 do 18:00.   Pozoruhodné a veselé popoludnie na Partizánskej lúke, počas ktorého môžete s priateľmi, rodinkou, alebo deťmi zažiť neopakovateľnú atmosféru, naučiť sa kopec zaujímavých vecí, stretnúť známe osobnosti, ale aj prispieť kúpou dobrôtok z celebritnej dobročinnej kuchyne.   ČO NA PODUJATÍ ZAŽIJETE:   - Bezplatná kontrola sluchu detí a dospelých lekárom - Posunkové workshopy pre malých aj veľkých. Naučíte sa počúvať rukami a nebudú chýbať ani posunkové riekanky. - V simulátore poruchy sluchu si butete môcť vyskúšať, aké je to nepočuť a ako komunikovať s Nepočujúcimi - Na zvukovom workshope zistíte, že zvuk sa dá nielen počuť, ale tiež cítiť a dokonca aj vidieť. - Čaká vás výstava posunkov známych osobností - Naučíte sa, ako robiť kúsky od pravých cirkusantov z CirkusKus a vyrobíte si s deťmi aj nové „ušká” v kreatívnych dielničkách. - K tomu sme pre vás pripravili hudobné vystúpenia Musica Medica a The Chamber Choir a veľa ďalšej zábavy...   KOHO NA PODUJATÍ STRETNETE:   Podporiť nás prídu Adriana a Juraj Kemkovci, Miriam Kalisová, Kristína Kövešová, Lucia Hurajová, Lucia Hablovičová, Simona Simanová, Lenka LeRa Rakarová, Zuzana Plačková, Dušan Pašek, Denis Lacho, Dominik Štofko a moderovať bude Vlado Varecha.  
OKREM TOHO MÔŽETE PODPORIŤ OZ NEPOČUJÚCE DIEťA V DOBROČINNEJ KAVIARNI A OBCHODE, KDE NÁJDETE:
 
- Neslýchaný koláč od slovenských celebrít - svoj koláč Vám naservírujú známe tváre, ako napríklad Juraj Kemka, Kristína Farkašová, Mirka Kalisová, Denis Lacho, a ďalší.... Nechajte sa prekvapiť!
- Povzbudivá kávička
- Tiché huncútstvo (sladkosť ku káve)
- Edukačné aktivity, pomôcky a posunkové pexeso
- Zábavné ušiačikovské drobnosti - ušká, okuliare, tričká
 
 Poďte s nami v tento deň počúvať svet novými zmyslami! My v OZ Nepočujúce Dieťa už striháme kalendár :-)  

Komentáre (2)

  • jeee no super urcite sa prideme pozriet.
  • Účasť na akcii zatiaľ potvrdili tieto dobrosrdečné celebrity - Adriana a Juraj Kemkovci, Miriam Kalisová, Kristína Kövešová, Lucia Hurajová, Lucia Hablovičová, Simona Simanová, Lenka LeRa Rakarová, Zuzana Plačková, Dušan Pašek, Denis Lacho, Dominik Štofko a moderovať bude Vlado Varecha.

    Dúfame, že na zozname hostí nebudete chýbať ani Vy ;-)

    Tešíme sa na Vás ;-)
Pridaj komentár